با حضور تعدادی از هنرمندان صورت گرفت؛ افتتاح یک گالری برای هنرهای پنهان

با حضور تعدادی از هنرمندان صورت گرفت؛ افتتاح یک گالری برای هنرهای پنهان

به گزارش پیلانو گالری هیدن از مجموعه های فعال عرضه و نمایش آثار حوزه های مختلف هنرهای تجسمی با حضور برخی از هنرمندان عرصه های مختلف راه اندازی شد.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، گالری «هیدن – HIDDEN» به مدیریت گلناز کرمی و الهام ابوالزلف از مجموعه های فعال عرضه و نمایش آثار حوزه های مختلف هنرهای تجسمی با حضور برخی از هنرمندان عرصه های مختلف همچون پری ملکی، لوریس چکناواریان رهبر ارکستر و آهنگساز، ادنا زینلیان طراح پیشکسوت لباس، بردیا صورنوری آهنگساز و نوازنده پیانو، ناصر ایزدی آهنگساز و رهبر ارکستر، جواد ستوده نیا مستند ساز و تهیه کننده، یارتا یاران نویسنده، بازیگر و مترجم کار خویش را شروع کرد. در این گالری آثار دست ساز برخی از هنرمندان ایرانی با شکل و شمایلی متفاوت در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه دست ساخته های بعضی از هنرمندان با مواد اولیه مختلفی چون سیم، ورق های گالوانیزه، آهن، کاشی، چوب، آینه، شیشه وسفال به همراه آثار سولماز مالک در حوزه طراحی داخلی و دکوراسیون با در نظر گرفتن سبک های مختلف هنر ایرانی، آثار پانته آ پاکدامن طراح داخلی و آثار گروه طراحی «راف» پیش روی علاقه مندان قرار گرفت. ضمن اینکه گل آرایی گالری توسط تیم LILAC انجام شده بود.
گلنازکرمی از مدیران گالری «هیدن – HIDDEN» با اشاره به انگیزه های برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: تمام تلاش گروه طراحی و ایده پردازی گالری بر این مبنا بوده که بتوانیم شرایطی را برای ظهور و بروز هنرمندان مستعد و جوان در بخش های مختلف حوزه هنرهای تجسمی بخصوص طراحی و دکوراسیون داخلی فراهم نموده و در جهت شناسایی و عرضه آثار آنها اقداماتی را انجام دهیم.
وی درباره نحوه نام گذاری این گالری هم بیان نمود: اتفاقا انتخاب واژه « HIDDEN» برآمده ازتفکری است که مایل بودیم یکسری هنرهای پنهان هنرمندان عرصه های مختلف بخصوص طراحی داخلی و دکوراسیون با یک زمینه هنری و فرهنگی به مخاطبان معرفی نماییم. البته این هدف کوتاه مدت ماست کما اینکه در این حوزه برنامه هایی را پایه ریزی کردیم که بزودی جزئیات آن در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. به هر ترتیب آنچه در رویدادهای برنامه ریزی شده این گالری مد نظر ما قرار گرفته کوشش برای ایجاد بستری مناسب پیرامون فعالیت هنرمندانی است که هنرشان کمتر از آنچه در رسانه ها دیده ایم به معرض نمایش گذاشته شده و این فضا می تواند محلی برای نمایش و معرفی آثارشان باشد.
گالری «هیدن – HIDDEN» به مدیریت گلناز کرمی و الهام ابوالزلف همه روزه از ساعت ۱۱ بامداد تا ۲۳ شب میزبان علاقه مندان است و مخاطبان می توانند به آدرس خیابان انقلاب، نرسیده به حافظ، خیابان پورموسی، خیابان شیرین پلاک ۲۱، خانه ۱۳۰۷ رجوع کنند.