با انتشار فراخوانی صورت گرفت؛ برنامه ویژه دانشگاه سوره در یادبود سردار سلیمانی

با انتشار فراخوانی صورت گرفت؛ برنامه ویژه دانشگاه سوره در یادبود سردار سلیمانی

پیلانو: همزمان با فرا رسیدن چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه ای هنری از روز شانزدهم تا بیست و سوم بهمن ماه به میزبانی دانشگاه سوره انجام خواهد شد.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، همزمان با فرا رسیدن چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه «یادمان سردار ایران و ۱۷۶ کبوتر مهاجر» از روز شانزدهم تا بیست و سوم بهمن ماه به میزبانی دانشگاه سوره انجام خواهد شد.
رمضان ماهی دبیر هنری این پروژه هنری با اشاره به برخی جزئیات «یادمان سردار ایران و ۱۷۶ کبوتر مهاجر» اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته از روز شانزدهم تا بیست و بهمن ماه و در آستانه فرا رسیدن چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برنامه ای با عنوان «یادمان سردار ایران و ۱۷۶ کبوتر مهاجر» به همت دانشگاه سوره و برخی از هنرمندان، استادان و دانشجویان این دانشگاه انجام می شود. این رویداد با مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۱۰ تهران در امتداد ارتقا فرهنگ همدلی و وحدت ملت شریف ایران برپا خواهد شد.
وی اضافه کرد: در این رویداد هنری آثار هنرمندان سراسر ایران در شاخه های مختلف هنری در دبیرخانه یادمان داوری شده و ضمن تقدیر از آثار برگزیده، ۱۶ تا ۲۳ بهمن ماه، نمایشگاهی از آثار منتخب در گالری آیه به نمایش در خواهند آمد.
رمضان ماهی در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد: مهلت ارسال آثار در بخش اصلی « یادمان سردار ایران و ۱۷۶ کبوتر مهاجر » شامل آثار گرافیک، تصویرسازی، نقاشی، عکاسی تا ۱۰ بهمن ماه تمدید شده و نتایج داوری نیز تا ۱۳ بهمن ماه اعلام می شود. ضمن اینکه مهلت ارسال آثار در بخش ویژه کنگره شعر موسوم به «پرواز تا خورشید» هم تا ۱۵ بهمن ماه است که نتایج داوری ان تا ۲۰ بهمن ماه اعلام خواهد شد.
دبیر هنری «یادمان سردار ایران و ۱۷۶ کبوتر مهاجر» درانتها اظهار داشت: علاقه مندان جهت شرکت در این رویداد می توانند به آدرس https: //sardar.soore.ac.ir و جهت کسب اطلاعات تکمیلی به دفتر مدیریت فرهنگی دانشگاه سوره با بازگشت کنند.