با انتشار اطلاعیه ای؛ بنیاد رودکی بابت حواشی کنسرت ارکستر سمفونیک تهران عذرخواهی نمود

با انتشار اطلاعیه ای؛ بنیاد رودکی بابت حواشی کنسرت ارکستر سمفونیک تهران عذرخواهی نمود

به گزارش پیلانو بنیاد فرهنگی هنری رودکی با انتشار اطلاعیه ای درباره حاشیه های پیش آمده پیرامون کنسرت روز سوم بهمن ماه ارکستر سمفونیک تهران توضیحاتی را عرضه داد.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، بنیاد فرهنگی هنری رودکی با انتشار اطلاعیه ای درباره حاشیه های پیش آمده پیرامون کنسرت روز سوم بهمن ماه ارکستر سمفونیک تهران توضیحاتی را عرضه داد.
در متن این توضیحات آمده است: نظر به حواشی و مشکلات رخ داده در اجرای اخیر ارکستر سمفونیک تهران، به اطلاع می رساند آقای شهرداد روحانی در تاریخ ۲۶ دی ماه، رسماً به بنیاد رودکی اعلام می کنند که به علت بیماری و انجام امور درمانی امکان رهبری ارکستر سمفونیک تهران را در تاریخ سوم و ششم بهمن ماه نداشته و ایشان با اطلاع بنیاد رودکی در مرخصی بودند.
از سوی دیگر و به علت آن که اجرای ارکستر برنامه ریزی شده و تمرین های ارکستر و هم اطلاع رسانی و بلیت فروشی انجام شده بود، مذاکرات لازم با آقای منوچهر صهبایی انجام شد تا بعنوان رهبر میهمان این اجرا را رهبری کنند و بعد از توافق دو طرف، اجرای ارکستر به رهبری ایشان اطلاع رسانی شد.
اظهارات آقای صهبایی بعنوان رهبر میهمان در ابتدای برنامه خارج از شرح فعالیت رهبر مهمان، افزون بر آن که زحمات نوازندگان گرانقدر ارکستر، جناب آقای روحانی و حتی خود ایشان را تحت الشعاع قرار داد، آزردگی عمیق مخاطبان ارکستر سمفونیک تهران را هم باعث شد.
بنیاد رودکی لازم می داند از مخاطبان حاضر در سالن و کلیه علاقه مندان به ارکستر سمفونیک تهران عذرخواهی کند و با بررسی کامل موضوع، اقدامات لازم برای جلوگیری از تکرار آنرا اتخاذ کند.