فراخوان سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد منتشر گردید

فراخوان سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد منتشر گردید

به گزارش پیلانو فراخوان سومین «جشنواره موسیقی امیرجاهد» در سه بخش موسیقی ایرانی، موسیقی کلاسیک و پژوهش در زمینه موسیقی شهری منتشر گردید.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا، «خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد» بر مبنای وظایف و رسالت خود که حفظ و ارتقاء فن و هنر موسیقی جدی مبتنی بر مبانی تفکر، فرهنگ و هنر ملی ایران با نگاه به موسیقی ویژه شهر و لزوم کشف استعدادهای درخشان و پشتیبانی از نسل جوان عنوان شده است، «جشنواره موسیقی امیرجاهد» را هر ساله برگزار می نماید.
در این جشنواره که شامل سه بخش موسیقی ایرانی (دونوازی، گروه نوازی و آواز)، موسیقی کلاسیک (دونوازی، گروه نوازی و آواز) و پژوهش در زمینه موسیقی شهری است، افراد متقاضی و گروه های موسیقی با عنایت به رده سنی و سوابق آموزشی بعد از ارزیابی اولیه و کسب مجوز، به رقابت خواهند پرداخت.
علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند با مطالعه فراخوان و آیین نامه جشنواره، فرم ثبت نام را از راه سایت خانه موسیقی ایران (www.iranhmusic.ir) و سایت خانه موزه استاد امیرجاهد (www.moeenjahed.ir) دریافت و تکمیل کرده و به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا آخر اردیبهشت ۱۳۹۹ خواهد بود و اولویت با افراد و گروه هایی است که زودتر برای ثبت نام اقدام نموده اند. اجرای صحنه ای این جشنواره تیرماه ۱۳۹۹ و مراسم اختتامیه آن در مرداد ۱۳۹۹ برگزار می گردد.
سومین «جشنواره موسیقی امیر جاهد» به همت خانه موسیقی ایران، شهرداری تهران و خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد برگزار می گردد.
با کلیک در اینجا می توانید فایل فراخوان را مشاهده کنید.