کنسرت حالا که می روی در بندرعباس به روی صحنه رفت

کنسرت حالا که می روی در بندرعباس به روی صحنه رفت

به گزارش پیلانو ایسنا/هرمزگان کنسرت حالا که می روی ˮمحمد معتمدیˮ شب گذشته(هفتم دی ماه) با استقبال گسترده مردم بندرعباس در دو سانس در تالار شهید آوینی برگزار گردید.

وی در ابتدای کنسرتش اظهار داشت: خوشحالم که بعد از سپری شدن یک سال از انتشار این آلبوم، توانستیم کنسرت «حالا که می روی» را روی صحنه ببریم و خوشحالم از اینکه توانستم در بندرعباس با مردم خونگرمش به روی صحنه بروم و زمانی که به این شهر سفر می کنی و از دریای خلیج فارس می گذری پی به آرامش و زیبایی آن می بری.

قطعه “آرام من” آغاز گرد این کنسرت بود، در ادامه قطعه “پناه آخر” (تیتراژ سریال پناه آخر) با آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و شعر سجاد عزیزی خوانده شد. در این قطعه رضا تاج بخش نوازنده پیانو بیشتر از دیگر افراد ارکستر هنرنمایی کرد.

“دل های فروشی” و “باور نمی کنی” قطعات دیگری از آلبوم «حالا که می روی» بود و در این کنسرت به اجرا درآمد. پنجمین قطعه اجراشده در کنسرت معتمدی “نفرین” بود؛ اثری که این خواننده سنتی از آرتوش بازخوانی کرده و با شعر پرویز وکیلی بود. این قطعه با تک نوازی پیانو اجرا شد.

در ادامه نوبت به اجرای قطعات “کجایی”، “آفرینش” و کوچه های انتظار رسید تا توسط محمد معتمدی به اجرا دربیاید.

قطعه «حالا که می روی» (تیتراژ سریال لحظه گرگ ومیش) این کنسرت را به اوج خود رساند تا جایی که حاضرین در لحظاتی به همراهمی با محمد معتمدی می پرداختند.

در ادامه قطعه «پاییز» و سپس «سیانور» با همراهی ویژه حاضران در سالن اجرا شد. قطعه سیانور هم بازخوانی اثری از ویگن بود که بابک افشار آنرا آهنگسازی کرده بود. معتمدی سپس، از محمدرضا عقیلی نوازنده رهبر ارکستر و رضا تاج بخش نوازنده پیانو تشکر کرد و قطعه مشهور «کویر» را اجرا کرد.

حسن ختام کنسرت معتمدی اجرای قطعه «ای ایران» بود. نکته قابل توجه همراهی تمام حاضران سالن بود که در طول اجرای این قطعه معتمدی را همراهی کردند. معتمدی قبل از اجرای این قطعه از شهدای حافظ امنیت این مرزوبوم یادی کرد و تمامی کسانی که در این راه فعالیت می نمایند را مدافعان همیشه بیدار یاد کرد.

در این کنسرت محمدرضا عقیلی( رهبر ارکستر و تنظیم کننده)، محمدرضا تاجبخش(نوازنده پیانو و کیبورد)، امید فرهودنیا(نوازنده گیتار باس)، عظیم روحانی(نوازنده گیتار اسپانیش)، سروش عمومی(نوازنده درامز و فلوت)، علیرضا میرآقا(نوازنده پرکاشن و دف) و بهزاد رواقی(نوازنده تار و سه تار) اعضای گروه اجراکننده کنسرت “حالا که می روی” به سرپرستی و خوانندگی محمد معتمدی را تشکیل می دادند.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4