موسیقی فجر ۳۵ در آینه مهر؛ سامانه ثبت نام جشنواره موسیقی فجر بسته شد

موسیقی فجر ۳۵ در آینه مهر؛ سامانه ثبت نام جشنواره موسیقی فجر بسته شد

پیلانو: مهلت ارسال آثار سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در حالی به پایان رسید که بیشتر از ۲۴۰ گروه و هنرمند طی روزهای گذشته نسبت به ثبت نام خود اقدام نمودند.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، با اختتام مهلت ثبت نام و ارسال آثار به سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در ۱۷ آذر، ۲۴۰ گروه بوسیله فراخوان در این دوره جشنواره ثبت نام کردند و سامانه جشنواره ساعت ۲۴ روز ۱۷ آذرماه بسته شد.
هیأت انتخاب آثار و گروه های سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در بخش فراخوان، از میان ۲۴۰ گروه متقاضی، گروه های منتخب را برای جشنواره انتخاب می کند.
همچنین در بخش مدعو، ۷۰ گروه موسیقی از طرف هیأت انتخاب آثار و گروه های سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر مورد بررسی قرار گرفته اند که هیأت انتخاب، گروه هایی را از بین آنها انتخاب می کند.
بر اساس بخشنامه جشنواره موسیقی فجر، هیأت انتخاب گروه ها و آثار جشنواره، وظیفه تعیین و تأیید نهایی گروه های شرکت کننده در جشنواره را برعهده دارد که این روند در ۲ بخش انجام می شود. بر این اساس بخش اول به بررسی و تأیید درخواست های هنرمندان و گروه های موسیقی سراسر کشور برمبنای فراخوان جشنواره اختصاص یافته و بخش دیگر نیز بررسی و تأیید گروه های مدعو را انجام می دهد.
سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر بهمن ماه امسال به دبیری شاهین فرهت انجام می شود.

منبع: