برای اجرا در روز ۱۴ آذر؛ جزئیات تازه ترین کنسرت سینا سرلک اعلام گردید

برای اجرا در روز ۱۴ آذر؛ جزئیات تازه ترین کنسرت سینا سرلک اعلام گردید

به گزارش پیلانو تازه ترین کنسرت سینا سرلک چهاردهم آذر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، تازه ترین کنسرت سینا سرلک خواننده موسیقی ایرانی روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه سال جاری با اجرای قطعات منتخب این هنرمند در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد. این کنسرت در ادامه تور اجراهای زنده شهرستان های مختلف کشورمان پذیرای دوستداران موسیقی در پایتخت است.
در این کنسرت که به همت شرکت «هفت باغ» میزبان مخاطبان است آثار منتخب این خواننده طی سال های اخیر همچون «زیر سقف دودی»، «چه کنم»، «ماه خجالتی» و قطعات مختلف دیگر پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.
این خواننده که در سال های نه چندان دور بعنوان خواننده ارکستر موسیقی ملی ایران، ارکستر سمفونیک تهران ارکستر ملل، ارکستر پایور و چند گروه معتبر موسیقی اصیل ایرانی فعالیت می کرد، طی سال های اخیر عمده فعالیت های خویش را مبتنی بر اجرا و تولید آثاری متفاوت و پرمخاطب کرده است. ضمن اینکه تولید چندین قطعه برای سریال ها و مجموعه های مختلف سینمایی و تلویزیونی از دیگر فعالیت های وی در عرصه خوانندگی است.
کنسرت سینا سرلک ساعت ۱۹ و ۲۲: ۱۵ روز پنجشنبه ۱۴ آذر ماه به همت موسسه «هفت باغ» در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردند و علاقه مندان برای حضور و تهیه بلیت این برنامه می توانند به سامانه ایران کنسرت رجوع کنند.