تمدید مهلت شرکت در مسابقه عکاسی بچه های اربعین

تمدید مهلت شرکت در مسابقه عکاسی بچه های اربعین

پیلانو: مهلت شرکت در مسابقه عکاسی «بچه های اربعین» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که فراخوان آن قبل از این انتشار یافته بود، به مدت ۱۵ روز تمدید گردید.
به گزارش پیلانو به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، مهلت شرکت در این مسابقه که با عنوان «مهرواره عکس بچه های اربعین» از طرف انجمن عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو بخش نوجوانان ۱۲تا ۱۸ سال و بزرگ سالان ۱۸ سال به بالا برگزار می شود، قبل از این ۱۵ آبان ۱۳۹۸ اعلام شده بود که به مدت ۱۵ روز یعنی تا ۳۰ آبان ۱۳۹۸ تمدید گردید.
برمبنای فراخوان انتشار یافته، در بخش عکاسان نوجوان، نوجوانان شرکت کننده در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی می توانند پنج قطعه از تصاویر خود از صحنه های زیبای این رویداد را با کیفیت بالای ۸ مگاپیکسل که با تلفن همراه شان عکاسی کرده اند به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
در همین حال در بخش عکاسان بزرگسال نیز شرکت کنندگان با سوژه کودک و نوجوان در مراسم راهپیمایی اربعین می توانند تا ۵ قطعه عکس رنگی یا سیاه و سفید با فرمت jpg در اندازه ضلع کوچک دست کم ۱۸۰۰ پیکسل و حداکثر حجم فایل یک مگابایت به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
با عنایت به مقررات عمومی در نظر گرفته شده مهرواره عکس بچه های اربعین، شرکت کنندگان باید عکس ها را به صورت انگلیسی نام گذاری و در چارچوب لوح فشرده به همراه مشخصات خود در فایل word تا ۱۵ آبان ۱۳۹۸ به نشانی خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، اداره کل آفرینش های ادبی و هنری ـ انجمن عکاسی کانون ارسال نمایند.
شرکت کنندگان بخش تلفن همراه می توانند آثارشان را بوسیله ایمیل mehrvare.honari@kpf.ir به دبیرخانه ارسال نمایند.
زمان داوری آثار و اعلام نتایج روز ۱۵ آذر خواهد بود و نمایشگاهی نیز از این آثار در آذر ۱۳۹۸ برپا خواهد شد.
بر همین مبنا به سه نفر در هر بخش به صورت یکسان بدون رتبه بندی، لوح افتخار و کمک هزینه ی سفر به کربلای معلی اهدا خواهد شد.
هم چنین در هر بخش به دو نفر نیز لوح قدردانی و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و به تمامی آثار راه یافته به نمایشگاه لوح یادبود اهدا خواهد شد.
«نخستین مهرواره عکس بچه های اربعین» با همکاری اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل و انجمن عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می گردد.

منبع: