حسین حقیقی به مهر خبر داد؛ قطعه ای برای همسران شهدای مدافع حرم می خوانم، دورخیز برای کنسرت

حسین حقیقی به مهر خبر داد؛ قطعه ای برای همسران شهدای مدافع حرم می خوانم، دورخیز برای کنسرت

پیلانو: خواننده قطعات موسیقی انقلابی در تشریح تازه ترین فعالیت های خود از تولید یک قطعه عاشقانه با سوژه همسران شهدای مدافع حرم و برنامه ریزی برای برگزاری یک کنسرت ویژه آگاهی داد.

حسین حقیقی از خوانندگان فعال آثار موسیقایی با مضامین انقلابی که آثاری چون «ما ایستاده ایم» و «سلام به آینده» را منتشر نموده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تازه ترین کارهای خود در عرصه موسیقی توضیح داد: الان مشغول برنامه ریزی و تولید یک قطعه عاشقانه با محوریت همسران شهدای مدافع حرم هستم که اگر این توفیق را داشته باشیم در روزهای عزادارای حضرت سید الشهدا منتشر می شود. در این راستا کار دیگری هم در دست تولید دارم که با سوژه پیاده روی اربعین حسینی پیش روی مخاطبان قرار می گیرد و امیدوارم اثری باشد که بتواند با مخاطبان ارتباط خوبی برقرارکند.
وی درپاسخ به پرسشی در خصوص کم کاری ماه های اخیرش اظهار داشت: اتفاقا با وجود اینکه بعضی از دوستان رسانه ای احساس می کنند که بنده کم کار شده ام، باید بگویم اصلا اینطور نیست و من با قدرت هرچه تمام تر مشغول تولید آثاری هستم که در فواصل زمانی مختلف پیش روی شنوندگان قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: این در شرایطی است که من با شروع سال جدید سه اثر جدید را منتشر نموده ام که فکر می کنم برای ۶ ماه آمار نسبتا خوبی برای یک خواننده باشد. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید برای تولید کار مستمر در این حوزه میزان حمایت ها و سرمایه ای صورت می پذیرد باید همواره در یک رتبه ای باشد که بتوانیم برای تولید کار برنامه ریزی نماییم موضوعی که متاسفانه در ماه های گذشته کمی این مساله به سبب شرایط اقتصادی کاهش یافته است.
این خواننده آثار انقلابی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به عدم برگزاری کنسرت خوانندگان فعال این عرصه اشاره کرد: متاسفانه در صورتیکه هنرمندان فعال، مستعد و خوش ذوقی در ژانر کاری ما حضور دارند اما فرصتی برای برگزاری کنسرت در کشور ندارند، در حالی که اگر ما به آنسوی آب ها نگاهی بیندازیم، می بینیم که هنرمندانی چون سامی یوسف بعنوان یک خواننده شناخته شده و خوش تکنیک کنسرتهای مبتنی برای باورهای اسلامی و دینی برگزار می نماید. موضوعی که در کشور ما برعکس اتفاق می افتد و ما فضای چندان موثری برای برگزاری این برنامه ها نداریم. البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که خوانندگان فعال موسیقی پاپ برای برگزاری کنسرتهای خود تولیدات مناسبی دارند که بر پایه آن برای برگزاری اجرای زنده اقدام می کنند.
حقیقی اشاره کرد: حالا ما در شرایطی هستیم که هنوز در این عرصه به تولیدات انبوهی نرسیدیم و وقتی یک تراک تولید شد باید دنبال هزار مجموعه بگردیم تا کارهایی تولید شده ما را پخش کنند. گرچه پخش مناسب قطعه «سلام به آینده» نشان داد که توزیع مناسب یک اثر موسیقایی می تواند در معرفی یک خواننده مهم باشد.
وی درانتها صحبت های خود در پاسخ به سئوالی در خصوص برگزاری کنسرت توضیح داد: البته که برگزاری کنسرت در حوزه فعالیتی ما کار بسیار سختی است اما به طور قطع ما در این زمینه برنامه ریزی هایی را انجام دادیم که به احتمال فراوان تا آخر سال نخستین کنسرت آزمایشی را برگزار خواهیم کرد. به هر حال سبک کاری ما نسبت به کنسرتهای رایج سبک متفاوتی است که وقتی تصمیم به برگزاری کنسرت در این ژانر می گیریم باید دست پری داشته باشیم که امیدوارم این شرایط بزودی محقق شود.

منبع: