توران فرهت با آن به گالری کاما آمد

توران فرهت با آن به گالری کاما آمد

به گزارش پیلانو توران فرهت در نمایشگاه آن تازه ترین آثار نقاشی اش را که الهام گرفته از طبیعت زیبای شمال و جنوب ایران هستند به گالری کاما آورد.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی گالری کاما، نمایشگاه نقاشی «آن» با نمایش ۱۵ اثر نقاشی از هنرمند نقاش توران فرهت از ۴ تا ۹ مرداد در گالری کاما برگزار شده است. آثار توران فرهت با الهام از طبیعت و در تکنیک میکس مدیا و در سال های ۹۶ تا ۹۸ خلق شده اند.
توران فرهت درباره انتخاب عنوان «آن» برای تازه ترین مجموعه اش که در گالری کاما به نمایش درآمده است، اظهار داشت: «آن» ثبت لحظه ای است که دست از سر هنرمند برنمی دارد. در خلق آثارم تحت تأثیر زیبایی های درختان، گل ها و جاده های ایران از شمال به جنوب بودم، ازاین رو چون زیبایی های ایران را به کمال دیدم باید این همه زیبایی را به تصویر می کشیدم.
توران فرهت متولد ۱۳۲۶ در شهر لاهیجان است که از دوران کودکی در خانواده ای اهل ذوق و هنر پرورش یافته و نقاشی را شروع کرده است و الان در صحنه نقاشی بخصوص نقاشی طبیعت خوش می درخشد؛ این هنرمند تابحال در بیشتر از بیست ۲۰ نمایشگاه جمعی و انفرادی در داخل و خارج از کشور همچون سوئد، آلمان و نمایشگاه های داخلی چون موزه رضا عباسی، موزه هنرهای معاصر، فرهنگسرای نیاوران شرکت کرده است.
نمایشگاه نقاشی «آن» از ۴ تا ۹ مرداد در گالری کاما برپاست و علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند به خیابان پاسداران، گلستان دهم پلاک ۴۴ طبقه دوم رجوع کنند.