در یک همکاری بین المللی؛ هفت پیکر نظامی آماده شد، همکاری عالیم قاسم اف

در یک همکاری بین المللی؛ هفت پیکر نظامی آماده شد، همکاری عالیم قاسم اف

به گزارش پیلانو پروژه بین المللی هفت پیکر نظامی با خوانندگی عالیم قاسم اف و همراهی شعیب شهابی خواننده ایرانی برای انتشار آماده شد.
به گزارش پیلانو به نقل از مهر، جدیدترین همکاری عالیم قاسم اف هنرمند سرشناس آذربایجانی و شعیب شهابی خواننده ایرانی با همکاری چهار کشور ایران، آذربایجان، فرانسه و ترکیه آماده انتشار است. در این پروژه که توسط کمپانی «تیترا» به مدیریت کیان محمدی ها تولید شده سعید خاور نژاد آهنگساز، حسام ناصری آهنگساز و تنظیم کننده بخش الکترونیک دیگر عوامل اجرایی را می سازند. موزیک ویدئو «شهر سیاه پوشان» هم نخستین قطعه از آلبوم «هفت پیکر نظامی» است که با صدای عالیم قاسم اف و شعیب شهابی خواننده بخش های ایرانی و فرانسوی آلبوم تولید شده و الان آماده پخش از شبکه های مختلف تلویزیونی و رادیویی جهان است.
شعیب شهابی درباره این همکاری توضیح داد: بخشی از این پروژه در چارچوب موسیقی الکترونیک است و بخش دیگر هم برگرفته از موسیقی دستگاهی آذربایجان و ایران است. به هر ترتیب پروژه هفت پیکر بر مبنای اشعار نظامی گنجوی ساخته شده و اهمیت اصلی آن به خاطر جایگاه فرهنگی شاعر بزرگ نظامی گنجوی و کشورهایی است که در آن سهیم هستند.