برگزاری نمایشگاهی از آثار تقوایی، احصایی، درم بخش و

برگزاری نمایشگاهی از آثار تقوایی، احصایی، درم بخش و

پیلانو: نمایشگاه هنرهای تجسمی و عکس هنرمندان ایرانی با آثاری از محمد احصایی، ناصر تقوایی، هانیبال الخاص، کامبیز درمبخش، ایرج شافعی و… روز جمعه (۲۷ اردیبهشت) در آرت تایم گالری افتتاح می شود و تا یکم خرداد نیز ادامه دارد.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا و به نقل روابط عمومی آرت تایم گالری، در این نمایشگاه مجموعه ای از تصاویر ناصر تقوایی (فیلم ساز، عکاس و نویسنده) و همین طور آثاری از سیدمحمد احصایی (از پایه گذاران نقاشی خط در دوره معاصر ایران)، کامبیز درم بخش (کاریکاتوریست و گرافیست)، آثار کلاژ پرویز نقیبیان، هانیبال الخاص، ایرج شافعی، عبدی اسبقی، ناصر اویسی، محسن موسوی، بنفشه رحیمی، مهدی موحدی و نسرین تقوی به معرض نمایش گذاشته می شود.
آرت تایم گالری با گردآوری آثار تعدادی از هنرمندان معاصر، به امید ساختن پلی از دیدگاه روز گذشته و امروز، تا فردایی درخشان در عرصه هنر ایرانی، این نمایشگاه را برگزار کرده است.
نمایشگاه گروهی این هنرمندان روز جمعه (۲۷ اردیبهشت ماه) از ساعت ۱۶ در آرت تایم گالری به نشانی زعفرانیه، خیابان آصف، کوچه پرویز وهابی، پلاک ۱۴ افتتاح می گردد و تا چهارشنبه (یکم خردادماه) نیز ادامه دارد.
این گالری پنجشنبه ها تعطیل می باشد و ساعت بازدید ۱۱ تا ۱۸ اعلام شده است.

منبع: