کنسرت شهرام ناظری در سالن ورزشی!

کنسرت شهرام ناظری در سالن ورزشی!

پیلانو: کنسرت موسیقی سنتی به خوانندگی شهرام ناظری به همراه نوازندگان گروه مولوی در سمنان اجرا شد. ناظری که برای اولین بار در سمنان حاضر می شد، ابراز امیدواری کرد که سالنی مناسب اجرای موسیقی در این شهر راه اندازی شود.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا، این کنسرت با حدود ۴۰ دقیقه تأخیر شروع شد، بر این اساس تماشاگران در ابتدای برنامه و به نشانه اعتراض با تشویق های متمادی، خواهان حضور گروه و شهرام ناظری در سالن و آغاز برنامه شدند.
سپس حدود ۴۵ دقیقه مجری برنامه با قرائت پیامی از زبان مردم استان سمنان از شهرام ناظری برای اجرای برنامه دعوت کرد.
شهرام ناظری با پوزش به خاطر تأخیر در آغاز برنامه، از مردم سمنان به خاطر اجرای برنامه در سالن ورزشی و کیفیت پایین صدا پیش از آغاز برنامه پوزش خواست.

در این برنامه که معاون سیاسی و امنیتی، معاون عمرانی و معاون اقتصادی استاندار سمنان به همراه نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه، فرمانداران سمنان، مهدیشهر و سرخه و جمعی دیگر از مسؤولین استان حضور داشتند، شهرام ناظری خطاب به مسؤولان اظهار داشت: ان شاءالله اعتبارات خوبی برای راه اندازی یک سالن بزرگ جهت اجرای برنامه های هنری در این شهر از طرف مسؤولان اختصاص یابد.
وی با اشاره به اینکه اگر مسؤولان همت کنند ما باز هم به سمنان خواهیم آمد، وعده داد که سپس راه اندازی یک سالن خوب و ثمین برای اجرای کنسرت، حتما در سمنان حاضر شود.
این خواننده موسیقی سنتی کشورمان در بخش دیگری از سخنان خود که در خلال اجرای موسیقی ایراد می کرد، با اشاره به اینکه خوشبختانه برای اجرای این برنامه در سمنان مسؤولان همکاری کردند، اظهار داشت: خوشبختانه در سمنان کسی در سالن را قفل نکرد و ما خیلی راحت توانستیم وارد سالن شویم و در جمع گرم شما حضور یابیم، البته اگر قفل هم بزنند ما باز هم می آییم.

کنسرت شهرام ناظری که برای نخستین بار در سمنان برگزار می شد، با استقبال خوب مردم این شهر روبرو شد.
بخش اول اجرای شهرام ناظری خیلی آرام و با قطعاتی از اشعار اخوان ثالث، مولوی و … برگزار شد، بخش دوم را به اجرای قطعه های قدیمی تر شامل اندک اندک، الا یا ایها الساقی و… اختصاص داد که با استقبال بیشتری همراه شد.
شهرام ناظری درانتها برنامه با دریافت یادداشتی از یکی از مجریان برنامه، اظهار داشت: ظاهراً برخی از مسؤولان محترم که از همشهریان من هستند، در سالن حضور دارند و به من گفتند چند قطعه کردی اجرا کنم.
شهرام ناظری سپس اجرای ترانه های درخواستی مسؤولان از مردم تشکر کرد و بلافاصله سالن را ترک کرد.

منبع: