رامین بهنا به مهر خبر داد؛ تولید یک آلبوم موسیقی با خوانندگان خاص، برنامه های متفاوتی دارم

رامین بهنا به مهر خبر داد؛ تولید یک آلبوم موسیقی با خوانندگان خاص، برنامه های متفاوتی دارم

پیلانو: رامین بهنا از آهنگسازان و نوازندگان مطرح موسیقی کشورمان از تدوین و تولید یک آلبوم با کلام با حضور برخی از خوانندگان مطرح کشور آگاهی داد.

رامین بهنا در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تازه ترین فعالیت های خود اظهار داشت: طی ماه های گذشته مشغول ضبط و تولید یک آلبوم با کلام هستم. این مجموعه دربرگیرنده یک اثر با حضور چند خواننده جوان و مطرح موسیقی کشور همچون مانی صفی خانی، بهزاد عمرانی، امید نعمتی، رضا رامتین نیا و ماکان اشگواری است که تصور می کنم با عنایت به صدای متفاوت هریک از این خوانندگان آلبوم متفاوتی پیش روی مخاطبان قرار گیرد. این پروژه همچون کارهایی است که بنده در کنار کارهای بی کلامی که تابحال منتشر نموده ام از مدت ها پیش دغدغه ام بوده و از آن مجموعه هایی است که برایم دارای اهمیت ویژه ای است.
وی افزود: با عنایت به اینکه خوانندگان آلبوم از استایل های متفاوتی در حوزه خوانندگی برخوردار می باشند طبیعتاً فضای آلبوم هم به خودی خود دربرگیرنده فضاهای متفاوتی خواهد بود اما همان گونه که مخاطبان کارهای من می دانند همواره تلاش نموده ام کارهایم مانند یک نخ تسبیح باشد که در عین متفاوت بودن معرف سبک و سیاق کاری من باز باشند. در عین حال با عنایت به اینکه هیچ گاه نخواستم خودرا محدود به ترکیب سازی مشخصی کنم، بدین سبب شما انتظار داشته باشید که ترکیب سازی این آلبوم باز با کارهای دیگرم متفاوت باشند.
بهنا در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: طبق برنامه ریزی هایی که برای تولید این آلبوم صورت گرفته تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم تا پاییز امسال حتی زودتر آلبوم را منتشر نموده و پس از آن برای اجراهای زنده باز کارهای لازم را انجام دهیم. به هر حال من امسال تصمیم گرفته ام تا علاوه بر تولید آثار متفاوت در حوزه موسیقی بی کلام و با کلام فعالیت بیشتری را هم در اجراهای زنده داشته باشم که بزودی جزئیات این فعالیت ها به مخاطبان اعلام می شود.
این آهنگساز و مدرس موسیقی با اشاره به فضای فعلی تولید و اجرای آثار موسیقایی که قسمتی از آن به اجرای آثار بی کیفیت ارتباط دارد توضیح داد: به هر حال ما در دوره ای هستیم که باید بگذرد و ما می توانیم از منظر یک تجربه به آن نگاه نماییم. به هر صورت آنچه من برای برنامه های سال ۹۸ در نظر گرفته ام حرکت در مسیری است که کنسرت ها و اجراهای بیشتری را هم در تهران و هم در سایر شهرها برگزار کنم و امیدوارم فضا به شکلی طراحی شود که بتوانم برنامه های با کیفیتی را به مخاطبان عرضه کنم.
رامین بهنا همچون آهنگسازان مطرح کشورمان است که طی سال های اخیر فعالیت های مؤثری را در عرصه موسیقی تلفیقی انجام داده است. رهبری ارکستر در اجراهای زنده یاد محمد نوری، ساخت موسیقی فیلم های گوناگون سینمایی و تلویزیونی همچون «نسل سوخته» و «کمکم کن» به کارگردانی رسول ملاقلی پور، «داستان های تبعید» به کارگردانی فریدون حسن پور، «آهوی ماه نهم» به کارگردانی مسعود نوابی و… و باز برگزاری چندین کنسرت مختلف با گروه موسیقی «بهنا» و چند مجموعه دیگر همچون فعالیت های این هنرمند در حوزه موسیقی است.