گالری گردی نوروزی -۴؛ تحویل یک سالگی با یک نمایشگاه نوروزی، بهار شمایید، بهانه شمایید

گالری گردی نوروزی -۴؛ تحویل یک سالگی با یک نمایشگاه نوروزی، بهار شمایید، بهانه شمایید

به گزارش پیلانو گالری وارطان همزمان با یک سالگی میزبان آثار نقاشی منتخب از هنرمندانی است که طی سال قبل آثارشان را در این گالری به معرض نمایش گذاشته اند.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، گالری وارطان ابتدای سال ۹۷ با نمایشگاه گروهی نقاشی و مجسمه با عنوان «خانه اول» افتتاح شد و در طول سال با ۱۰ نمایشگاه هنری کار خویش را ادامه داد.
بعد از نمایشگاه اول، نمایشگاه گروهی طراحی «کوه قاف، سری دوم»، نمایشگاه گروهی «ناطق»، نمایشگاه عکس «باد شمال»، نمایشگاه نقاشی مهدی راحمی با عنوان «تراس»، نمایشگاه نقاشی شعیب کاشانی با عنوان «مگنتیت»، نمایشگاه نقاشی های مرتضی اردلان با عنوان «تاری»، نمایشگاه گروهی «طبیعت بی جان»، نمایشگاه نقاشی های مریم صفری با عنوان «فرسنگ ها از هر سو» و نمایشگاه نقاشی های آوین فرهادی با عنوان «دور مشهود» در این گالری برگزار گردید.
حالا در روزهای نوروز ۹۸ گالری وارطان همزمان با یک سالگی، میزبان آثار منتخب نقاشی است که طی یک سال قبل در این گالری به نمایش درآمده است.
در این نمایشگاه گروهی که با عنوان «تحویل یک سالگی گالری وارطان» تا ۲۰ فروردین ۹۸ برقرار است، آثاری از مرتضی اردلان، امیرحسین اسماعیلی، ژاله اکبری، مرتضی پورحسینی، مهرداد پورنظرعلی، پرهام پیوندی، مسعود جزنی، پژمان حکیمی، حامد حکیمی، سعید خالقی، آیدین خانکشی پور، مرتضی خسروی، مصطفی خسروی، هما خسروی، محمد خلیلی، گیتا داوری، مهدی درویشی و مهدی راحمی به معرض نمایش گذاشته شده است.
در استیتمنت این نمایشگاه نقاشی که حال و هوایی نوروزی دارد، آمده است:
«نو شدن، نو دیدن، نو انگاشتن شدنی ست!
ده ها دلیل برای نشدن، نبودن، ندیدن، فراهم است، شدنی ست!
می دانیم که تحمل رنج دوران، شود لیک به خون جگر شود.
هر بار، هر لحظه که شوقی هر چند خُرد برانگیخته شود، تحویل می شویم.
بهار شمایید، بهانه شمایید، شوق شمایید، ایام شمایید…»