محسن میرزازاده به مهر خبرداد؛ اجرای مقام های خراسانی در تالار وحدت، برای آلبوم تهیه کننده ندارم

محسن میرزازاده به مهر خبرداد؛ اجرای مقام های خراسانی در تالار وحدت، برای آلبوم تهیه کننده ندارم

پیلانو: خواننده شناخته شده پاپ و موسیقی مقامی خراسان در تشریح تازه ترین فعالیت هایش از برگزاری یک کنسرت ویژه در تالار وحدت و تدوین آلبوم منتخب آثارش اطلاع داد.

محسن میرزازاده خواننده شناخته شده موسیقی پاپ و موسیقی مقامی خراسان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود در عرصه موسیقی بیان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز چهارشنبه ۳۰ آبان ماه سال جاری کنسرتی را به همت موسسه فرهنگی هنری «فروغ فلق» در تالار وحدت تهران برگزار می کنم. در این کنسرت که با حال و هوای متفاوتی برگزار می شود، قطعاتی از موسیقی مقامی خراسان به شکل تلفیقی موسیقی سنتی و موسیقی پاپ برای مخاطبان اجرا می گردد.
میرزازاده اضافه کرد: در این اجرا که با تنظیم و رهبری ارکستر مجید نظام ضیا برگزار می شود، سعی شده تا علاوه بر اجرای قطعات، بخش هایی را هم به اجرای حرکات آیینی و محلی منطقه خراسان اختصاص دهیم که فکر می کنم می تواند برای مخاطبان جالب توجه باشد.
وی افزود: این کنسرت با عنایت به محتوایی که برای آن در نظرگرفته ایم با کنسرت هایی که طی ماه های اخیر برگزار کردم، دارای تفاوت هایی خواهد بود که تصور می کنم می تواند با استقبال مخاطبان مواجه شود. به هر حال رپرتوارهای برنامه در چند قطعه با کنسرت قبلی تفاوت های زیادی دارد که امیدوارم بتواند مورد استقبال قرار گیرد.
این خواننده دیگر کارهای آینده خود هم اظهار داشت: مدتی است تمامی کارهای مربوط به تازه ترین آلبومم را انجام داده ام که این اثر به شکلی منتخبی از آثار پرطرفدار من در سال های اخیر است و تعدادی از آنها در شبکه های مختلف تلویزیونی برای مردم پخش شده است. این آلبوم از مدت ها پیش مجوزهای لازم را از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده اما با عنایت به اینکه هنوز موفق نشدم تهیه کننده ای برای آن پیدا کنم، همچنان در انتظار انتشارش هستم.
وی افزود: فقدان تهیه کننده مناسب برای انتشار آلبوم ها یکی از معضلاتی است که خوانندگان فعال حوزه موسیقی بخصوص آنهایی که صرفا پاپ نمی خوانند با آن رو به رو هستند. اما من خواننده خوبی در حوزه موسیقی پاپ هستم اما در عین حال ترجیح می دهم در مسیری که انتخاب کرده ام، حرکت کنم و به سهم خود معرف گوشه ای از موسیقی منطقه خراسان با زبان موسیقی فیوژن باشم.
میرزازاده بیان کرد: من خواننده ای هستم که همواره دنبال اجرای آثاری بوده ام که هم بتواند رضایت مخاطبان غیرتخصصی موسیقی را فراهم آورد و هم در حوزه توجه به موسیقی اقوام ایران حرف هایی برای گفتن داشته باشد. برای این کار هم به قول تهرانی ها پایه هستم، چون می دانم در این حوزه می توان کارهای خوبی کرد. من در حوزه های مختلف درخواست های زیادی برای اجرای برنامه زنده دارم که غیر از خراسان و تهران بتوانیم در خدمت مخاطبان باشیم اما وقتی تهیه کننده و مدیربرنامه ای در این زمینه وجود نداشته باشد بطور قطع جریان سازی هم اتفاق نمی افتد.