شهرام ناظری: با کنسرت خیابانی دلار ارزان می شود؟

شهرام ناظری: با کنسرت خیابانی دلار ارزان می شود؟

پیلانو: شهرام ناظری اظهار داشت: «به شخصه با هر رویداد و اتفاقی که سبب شادمانی مردم شود موافق هستم اما سوال من این است که آیا با برگزاری این کنسرت ها در خیابان مشکلات مردم حل می گردد.»

به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا، شهرام ناظری هم مانند خیلی از هنرمندان دیگر حوزه موسیقی به برگزاری کنسرت های خیابانی واکنش نشان داد. ناظری اعتقاد دارد که هر حرکتی که بتواند مردم را خوشحال کند مثبت است اما آیا با برگزاری کنسرت های خیابانی یورو و دلار ارزان می گردد و وضعیت معیشتی مردم بهبود می یابد.

او در گفتگو با اعتمادآنلاین، در واکنش به درخواست برای برگزاری کنسرت های خیابانی از جانب برخی خوانندگان اظهار داشت: «به شخصه با هر رویداد و اتفاقی که سبب شادمانی مردم شود موافق هستم. اما سوال من این است که آیا با برگزاری این کنسرت ها در خیابان مشکلات مردم حل می گردد. آیا می توانیم با برگزاری چنین مراسمی حال مردم را خوب کنیم؟ من امیدوارم این اتفاق خوب رخ دهد.»

ناظری افزود: «البته پیشقدم نخواهم شد. پیشنهاد می دهم جوانان این کار را شروع کنند. اگر جواب داد و عملی بود، ما هم در فرصت مناسب در خدمت مردم خواهیم بود. سوال دیگر من این است که این مراسم در کدام مناطق شهر تهران عملی است؟ یا این که اگر این اتفاق رخ دهد یورو و دلار ارزان می شود؟ من مخالف نیستم اما تلاش می کنم که کمی با دقت بیشتری به مبحث نگاه کنم اما امیدوارم بهترین اتفاق رخ دهد.»