برای اجرا در برج آزادی تهران؛ جزئیات تازه ترین کنسرت پاییزی ارکستر شرر

برای اجرا در برج آزادی تهران؛ جزئیات تازه ترین کنسرت پاییزی ارکستر شرر

به گزارش پیلانو، مجموعه موسیقایی شَرَر به رهبری ارکستر علیرضا حاجی علی شیر روز پنجشنبه بیست و پنجم آبان تازه ترین کنسرت پاییزی خویش را در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران برگزار می نماید.
به گزارش پیلانو به نقل از مهر، برج آزادی تهران روز پنجشنبه بیست و پنجم آبان میزبان مخاطبان با تازه ترین کنسرت ارکستر «شَرَر» به آهنسگازی، تنظیم و رهبری ارکستر علیرضا حاجی علی شیر خواهد بود.
در این کنسرت که توسط موسسه «فروغ فلق» به خوانندگی حمید دهقان و مجتبی قبادی برگزار می شود، گروه اجرایی در ۲ بخش مجزا به اجرای آثاری متفاوت و کمتر اجرا شده می پردازند.
بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته در قسمت اول کنسرت قطعات «رقص دایره»، «جامانده»، «تا منزل تو»، «ماه بی همتا»، «شیربانو» پیش روی مخاطبان قرار می گیرد. این در شرایطی است که در قسمت دوم هم قطعات «پیش درآمد»، «زلف مجنون»، «مدهوش»، «دلباخته»، «بریندار (محلی کردی)»، «شیرین گیان (محلی کردی)» با استفاده از اشعار حمید دهقان اجرا می شوند.
امیر مظاهری کنسرت مایستر، نیلوفر تیموری سرپرست گروه کُر، جمشید مردانی نوازنده کلارینت، حمیدرضا رفیعیان نوازنده تار، پارسا انصافی نوازنده پیانو و نسرین فخاری نوازنده دف تک نوازان این کنسرت موسیقایی را می سازند.
ارکستر «شَرَر» که از سال ۱۳۹۴ تاسیس شده، مجموعه ای متشکل از سازهای ایرانی و کلاسیک است که طی سالهای اخیر آثار مختلفی را دراین گونه های موسیقایی تولید کرده است.
این مجموعه موسیقایی تا قبل از برگزاری کنسرت آبان طی روزهای نوزدهم و بیستم تیر سال ۱۴۰۲ هم مجموعه کنسرت هایی را به رهبری ارکسترعلیرضا حاجی شیر و خوانندگی حمید دهقان و مجتبی قبادی در تالار رودکی تهران برگزار کرده بود.
تازه ترین کنسرت ارکستر «شرر» » ساعت ۲۱ روز پنجشنبه بیست و پنجم آبان در برج آزادی تهران میزبان مخاطبان است.