دنیای موازی سوررئال در ژاله جان می گیرد

دنیای موازی سوررئال در ژاله جان می گیرد

پیلانو: نمایشگاه آثار مهشاد صفوی با عنوان دنیای موازی 21 مرداد در گالری ژاله افتتاح خواهد شد.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی گالری، مجموعه ای از آثار مهشاد صفوی با عنوان «دنیای موازی» در گالری ژاله به نمایش درمی آید.
صفوی در آثار سوررئالیستی خود با بازی گرفتن جهان اطراف خود ذهن بیننده را به چالش می کشد. در حقیقت نقاشی های وی از عناصر آشنایی الهام گرفته که با تغییر ماهیت آنها تصویری خیال گونه رقم می خورد.
در استیتمنت این نمایشگاه آمده است: «این مجموعه سفر درونی من است در راه شناخت خود و جهان پیرامونم، حال این که اهتمام می کنم این شناخت را در دنیای تخیلاتم دنبال کنم. حقیقت شاید نظم ظاهری اشیاء نباشد، بلکه دگرگونی است که در تخیلات یا خواب و رویا بر ما ظاهر می شود.»
مهشاد صفوی متولد ۱۳۶۶ در تهران است. او تحصیلاتش را از هنرستان در رشته گرافیک آغاز نموده و در ادامه لیسانس هنرهای تجسمی را از دانشگاه علم و فرهنگ دریافت کرده است. وی در طول این سال ها در مدیوم های مختلف کسب تجربه کرده و در چند نمایشگاه گروهی در سفارت ساحل عاج، گالری کارگاه هنر، گالری اعتماد، گالری هفت ثمر، پروژه های نیومدیا، موزه هنرهای معاصر فلسطین، گالری فرمانفرما و گالری موتورخونه شرکت کرده است.
نمایشگاه «دنیای موازی» ۲۱ تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ در گالری ژاله به آدرس خیابان سمیه، پس از خیابان مفتح، بن بست پروانه، پلاک ۴ برپاست. علاقه مندان می توانند هر روز به جز شنبه ها از ساعت ۱۳ تا ۲۱ و در روز افتتاحیه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ با رعایت پروتکلهای بهداشتی به گالری ژاله مراجعه کنند.