همزمان با اجرا در تالار وحدت حجت اشرف زاده از گذراندن کرونای سخت آگاهی داد

همزمان با اجرا در تالار وحدت حجت اشرف زاده از گذراندن کرونای سخت آگاهی داد

پیلانو: حجت اشرف زاده که شامگاه شنبه ـ 23 بهمن ماه ـ در تالار وحدت اجرا داشت، از مبتلاشدن به کرونای سختی آگاهی داد که بتازگی از آن رهایی پیدا کرده است.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا، تالار وحدت در دومین روز از شروع رسمی اجراهای سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، میزبان کنسرتی به خوانندگی حجت اشرف زاده بود که در جریان آن این خواننده اعلام نمود ظرف یک ماه گذشته کرونای سختی را پشت سر گذاشته و خوشبختانه توانسته است خودش را به این اجرا برساند. با این همه اشرف زاده در طول کنسرت بارها ابراز امیدواری کرد که بتواند باتوجه به شرایط جسمی اش از پس اجرای قطعه ها بربیاید.
او که سال قبل و در جریان برگزاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر هم با کنسرتی مجازی در این رویداد حاضر بود، اجرا در تالار وحدت را آرزوی هر هنرمندی دانست و تصریح کرد که این تالارِ نوستالژیک، اساتید موسیقی بسیاری را به خود دیده است.
در جریان کنسرت شامگاه شنبه، قطعاتی چون «دورت بگردم»، «دلتنگی»، «ماه بی تکرار من»، «بمان برایم»، «ماهی»، «مو پریشان» و… توسط حجت اشرف زاده برای حاضران در سالن اجرا شد که جمعیت قابل توجهی را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی تشکیل می دادند.
همین طور برای لحظاتی در این اجرا، برخی تماشاگران نسبت به صدای بالاتر موسیقی نسبت به صدای خواننده، تذکر دادند که با درخواست اشرف زاده، برگزارکنندگان اجرا درصدد رفع اشکال برآمدند.
کنسرت حجت اشرف زاده در زمان مقرر ـ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه ـ در تالار وحدت اجرا شد و حدود یک ساعت و ۲۰ دقیقه به طول انجامید.
کنسرت حجت اشرف زاده در سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر

منبع: