بابك زرین مطرح كرد؛ فقط به حامد بهداد سفارش می کنم بخواند

بابك زرین مطرح كرد؛ فقط به حامد بهداد سفارش می کنم بخواند

به گزارش پیلانو بابک زرین آهنگساز ضمن اشاره به مبحث خوانندگی برخی بازیگران، حامد بهداد را تنها بازیگری عنوان نمود که به او برای ادامه خوانندگی سفارش می کند.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه موسیقی محور «صباهنگ» روز سه شنبه ۲۱ دیماه میزبان بابک زرین موسیقی دان، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی سینما و تلویزیون شد و با وی درباره موسیقی گفتگو نمود.
زرین درباره کارهایش اظهار داشت: از این موارد می تواند به تیتراژ سریال «افرا» اشاره کنم که حدود یک سال بود این کار را آماده کرده بودند ولی زمانی که سریال «افرا» را دیدم متوجه شدم این اثر با محتوای این سریال کاملاً هماهنگ است، گویا برای این سریال ساخته شده است به صورتی که من بارها با سکانس های های آن احساساتی شده ام و اشک ریختم.
بابک زرین در این برنامه درباره خوانندگی بازیگران صحبت کرد و اشاره ای هم به آلبوم محمدرضا فروتن که با آهنگسازی وی تنظیم شده بود داشت.
وی اضافه کرد: من به تنها بازیگری که سفارش می کنم بخواند حامد بهداد است. با عنایت به ظرفیتی که از وی سراغ دارم و ترانه هایی که خوانده است احساس می کنم در خوانندگی هم موفق است.
زرین درباره استقبال مردم از آلبوم موسیقی بازیگران توضیح داد: یک ترانه و اثر هنری باید مورد پسند مخاطب قرار بگیرد بعضی از هنرمندان دغدغه اولشان بازیگری است و گروهی دیگر خوانندگی و این روی خروجی کار آنها تأثیر گذار است.

منبع: