با هنرمندی پیمان جوانمرد؛ آلبوم پیمان منتشر گردید

با هنرمندی پیمان جوانمرد؛ آلبوم پیمان منتشر گردید

به گزارش پیلانو آلبوم پیمان به هنرمندی پیمان جوانمرد در قابل یک اثر موسیقایی بی کلام در حوزه تک نوازی پیانو اخیرا در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، «پیمان» عنوان یکی از تازه ترین آثار انتشار یافته در بازار موسیقی است که با هنرمندی پیمان جوانمرد پیش روی شنوندگان قرار گرفت. در این اثر آثار آهنگسازانی چون همایون خرم، کارلوس التا آلماران، هاسمیک ماناسریان، سامان احتشامی، پیمان جوانمرد و ناصر چشم آذر در چارچوب ۹ قطعه با سبک پاپ و تلفیقی انتشار یافته اند.
«یک داستان عاشقانه»، «شب آرامش» به آهنگسازی پیمان جوانمرد، «دل دیوانه»، «گل ها»، «پریشان» به آهنگسازی همایون خرم، «با اشک هایم روانه شدی» در چارچوب بداهه نوازی پیانو پیمان جوانمرد و بابک ابراهیم خواه، «حامی این روزهای من» به آهنگسازی پیمان جوانمرد، «غروب در باغ» به آهنگسازی و نوازندگی پیانو سامان احتشامی و نوازندگی ملودیکا پیمان جوانمرد و «زائر» به آهنگسازی ناصر چشم آذر همچون قطعاتی هستند که در این آلبوم گنجانده شده اند.
پیمان جوانمرد درباره این آلبوم نوشته است:
سخن اول: در مجموعه ای که می شنوید، روایت من از قطعات گوش آشنایی است که هر کدام عاشقانه ای در دل دارند. عاشقانه ها برای من حکایت عهدند، حکایت پیمان. این شد که این مجموعه را «پیمان» صدا کردم. روایت من (پیمان) از حکایت عهدهای عاشقانه.

سخن آخر: کلاویه های پیانو به من یاد دادند که زندگی پر از نور و تاریکی هایی است که معنای یکدیگر می شوند، سفید، سیاه، سفید سیاه. این آلبوم را تقدیم می کنم به سه همراه همیشگی که نورند در زندگی: پدرم، مادرم و سامان احتشامی.
احسان جوادی ضبط صدا، میکس و مسترینگ، سوگل ضامنی طراح گرافیک، کامبیز باقری عکاس، میلاد ملازم و رضا مینا تکنسین های پیانو هم دیگر عوامل اجرایی این آلبوم را می سازند.