بیانیه هیات داوران موسیقی هنرواره روایت جهاد

بیانیه هیات داوران موسیقی هنرواره روایت جهاد

هیات داوران موسیقی هنرواره ملی «روایت جهاد» به مناسبت برگزاری این رویداد، اطلاعیه ای منتشر نمود.
به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، هیات داوران موسیقی هنرواره ملی «روایت جهاد» متشکل از محمد نصرتی، محمدباقر زینالی و احسان عبایی اطلاعیه ای به شرح زیر منتشر کرد:
«رخداد هنری روایت جهاد با هدف ترغیب و شناسایی علاقه مندان به فعالیت در عرصه های مختلف هنر، خصوصاً موسیقی، با موضوعات اجتماعی مهمی همچون همه گیری بیماری هولناک کرونا و همیاری و کمک رسانی به دردمندان و نیازمندان متاثر از این شرایط و نیز پاسداشت جان فشانی های فداکاران عرصه بهداشت و درمان کشور در مبارزه با ویروس کرونا شکل گرفت.
در این راستا، بعد از تحویل آثار به هیات داوران از طرف دبیرخانه، اقدامات لازم جهت بررسی، داوری و اعلام آثار برگزیده در این رویداد هنری صورت گرفت.
بعد از انتخاب آثار قابل رقابت و داوری، ارزیابی در قالب دو بخش، شامل «موسیقی- ترانه» با ۸۲ اثر و «موسیقی، سرود و موزیک ویدیو» با ۳۷ اثر صورت گرفت.
در نهایت سه اثر بعنوان برگزیدگان اول تا سوم در بخش موسیقی- ترانه و همین طور سه اثر بعنوان برگزیدگان اول تا سوم در بخش موسیقی، سرود و موزیک ویدیو، انتخاب و موسیقی یک اثر ویدئویی نیز، شایسته تقدیر شناخته شد.
هیات داوران، ضمن ارج نهادن به تلاش همه عزیزان شرکت کننده در این رخداد هنری و مردمی، امیدوار است با شناسایی آثار ارزنده، ضمن تقدیر و تشویقِ برگزیدگان، شرایطی مناسب برای تداوم و توسعه کارهای افراد مستعد در آینده به شکلی صحیح و مفید فراهم شده و حمایت و پیگیری های لازم از طرف متولیان امر به نحو مقتضی و موثر، صورت گیرد.
در پایان، ضمن گرامی داشت یاد قربانیان بیماری کرونا تندرستی هم وطنان و نجات جامعه بشری از این بیماری را از پروردگار یکتا خواستاریم.»
گفتنی است، سید محسن حسینی دبیری بخش موسیقی هنرواره ملی «روایت جهاد» را بر عهده دارد.