موسیقی فجر ۳۶ در آینه مهر؛ قدردانی معاون وزیر بهداشت از نحوه برگزاری جشنواره موسیقی فجر

موسیقی فجر ۳۶ در آینه مهر؛ قدردانی معاون وزیر بهداشت از نحوه برگزاری جشنواره موسیقی فجر

پیلانو: معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از نحوه برگزاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر قدردانی کرد.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر،، محسن فرهادی معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در گفتگو با روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر اظهار داشت: برگزاری جشنواره موسیقی فجر به صورت مجازی در شرایط کرونا قابل تحسین و ابتکار خوبی است.
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره برگزاری جشنواره موسیقی فجر به صورت مجازی بیان نمود: با هماهنگی های خوبی که بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کشور و وزارت بهداشت صورت گرفت، فکر می کنم برنامه ریزی ما در شرایط فعلی ۲ هدف اصلی را پاسخ داد که یکی از آن هدف ها مأموریت سازمانی وزارت بهداشت بود.
وی افزود: نیاز فرهنگی مردم، برگزاری جشنواره موسیقی فجر بود. به علت طولانی شدن پاندمی کرونا، محدودیت هایی به وجود آمده و نیاز روحی، اجتماعی و فرهنگی مردم ایجاب می کرد که این جشنواره برگزار گردد.
فرهادی ضمن اشاره به اینکه برگزاری جشنواره به صورت مجازی، شیوع بیماری از این طریق را تقریباً به صفر رسانده است، اظهار داشت: هم اکنون مردم می توانند این برنامه ها را در خانه خودشان بدون اینکه سلامت شان به خاطر بیفتد، تماشا کنند. فکر می کنم این ابتکار خوبی بود که مسؤلان جشنواره انجام دادند، چون که الآن جشنواره را تبدیل به جشنواره بین المللی کرده اند و این امکان وجود دارد که مردم در هر نقطه ای از ایران و خارج از کشور اجراهای جشنواره را تماشا کنند.
وی اظهار نمود: خودم به جشنواره های فجر علاقه زیادی داشتم و در سالهای گذشته معمولاً نمی توانستم فرصت پیدا کنم تا در این جشنواره ها شرکت کنم، در حالیکه الآن می توانم از خانه این برنامه ها را تماشا کنم. او در آخر خاطرنشان کرد: فکر می کنم جشنواره موسیقی فجر به تبلیغات بیشتری نیاز دارد و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می توانست با کمک صداوسیما و رسانه های دیگر درباره این جشنواره تبلیغات بیشتری انجام دهد.

منبع: